Farm Frenzy 3

Android için Çiftlik Kurma Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 2.22 TL
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Version Cihaza göre değişir
  • Dil İngilizce
  • Firma Melesta Games
Farm Frenzy 3; Android işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarınızda oynayabileceğiniz, cesur çiftçi Scarlett ile birlikte beş adet çiftliği aynı anda yöneteceğiniz hızlı tempolu ve eğlenceli bir çiftlik kurma oyunudur.

Farm Frenzy 3Android işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarınızda oynayabileceğiniz, cesur çiftçi Scarlett ile birlikte beş adet çiftliği aynı anda yöneteceğiniz hızlı tempolu ve eğlenceli bir çiftlik kurma oyunudur.

Genişletilmiş oyun yapısıyla 5 farklı çiftliği aynı anda yönetme olanağına sahip olacağınız oyunda Afrika, Güney Amerika gibi egzotik yerlerde bulunan çiftlikleri yönetiyorsunuz. Her çiftlikte o yöreye has tarım yapmalı ve o yörede bulunan hayvanlardan yetiştirmelisiniz. 95 zorlu oyun düzeyi ve yetiştirmeniz gereken 30 tuhaf hayvan bulunan oyundu sıkılmadan oynayacak ve çok eğleneceksiniz. Beş ülkede geçen hikayede 95 zorlu seviye, 30 tür hayvan, 33 ürün, 17 bina ve araç gereçler, 16 kupa ve başarımlar bulunuyor.

Hız ve temponun yüksek olduğu bir oyun arayan oyun severlerin ilgisini çekeceğini düşündüğüm Farm Frenzy 3 oyununu denemenizi öneririm.

İyi Eğlenceler!

Farm Frenzy 3 indir